| OnlineZ a întrebat:

Sarcina mea s-a oprit din evolutie, de 6 zile.Totusi mi-a dat tratament pentru a-l salva.Credeti ca mai am vreo sansa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce problema are copilul dar sper sa treci peste asta chiar daca nu o sal mai ai.Sa nu intri in depresie, sa speri ca o sa mai incerci. Daca doctori au decis ca este bine cu medicamente si nu ai facut cezariana, inseamna ca ai o sansa.Mult succes! Te rog sa fi tare!

6 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

Cum ti -am spus anterior, sa speram ca exista o sansa daca ti au dat tratament.Asa ca tr sa fii tare si sa ai incredere in tine indireferent de rezultat! te pup :*

| ShadoWCrist a răspuns:

Spera si poate, cine stie?! mai ai...Multa bafta!

| xPiitiicaOx a răspuns:

Incerca sa speri. Cum se zice : Speranta moare ultima. Eu te sustin si ma rog pentru tine sa treci peste, iar copilul sa fie ok, si sa te bucuri de el. Sunt sanse multe ca si copilul sa fie salvat. Eu sincer sunt alaturi de tine si sper ca totul sa fie bine :*

| OnlineZ explică (pentru xPiitiicaOx):

Multumesc din suflet in momentul asta am nevoie de persoane ca tie.Esti o dulceata!

| xPiitiicaOx a răspuns (pentru OnlineZ):

Multumesc de compliment. Vroiam sa iti spun ca esti una dintre cele mai curajoase femei din cate cunosc. Sa ramai la fel de puternica si curajoasa precum esti acum.

| OnlineZ explică (pentru xPiitiicaOx):

Din pacate am pierdut bebelusu dar ceea ce ma bucura este ca am descoperit problema si are rezolvare tongue De acum o sa am mai mare grija de mine ca nu as vrea sa mi se intample a 3 oara.Si multumesc mult :* M-ai ajutat mult.tongue