| ovidiualba a întrebat:

Scriu pentru o problema grava: cineva pe care l cunosc are descuamari ale piciorului, crapaturi ale pielii piciorului, si intre spatiile dintre degete, cu scurgeri de puroi (f putine) si cu sangerari. Asta doar la un picior si e cuprinsa intreaga laba piciorului! Va rog frumos, ce medicamente pot sa i cumpar? Dati mai multe sugestii va rog pentru a cumpara mai multe tratamente! Va rog astept un raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Felys a răspuns:

Pai trebuie sa mearga la medic sa ii dea un diagnostic corect, asa ceva nu se trateaza dupa ureche, cine stie ce boala de piele are sau poate si mai rau, cum poti spera sa iti dea cineva un raspuns corect la ceva atat de grav