| VIATAeGREA a întrebat:

Se poate muri de la ginecomastie la barbati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Nostradamuss a răspuns:

De la orice interventie chirurgicala se poate muri, dar sansele ca sa se intample sunt foarte foarte mici.

| VIATAeGREA explică (pentru Nostradamuss):

Vreau sa zic ca daca am chestia aia nodul in sfarc si e "ginecomastie" sau cum se zice si nu merg la doctor am sansa sa mor?

| Nostradamuss a răspuns (pentru VIATAeGREA):

Eu stiu ca aia trece de la sine, dar dureaza. daca nu ma insel toti barbatii au asa ceva pe la varsta pubertatii, stiu ca si eu am avut dar a trecut cam in 2 luni sau ceva de genu