| Rebekah1664 a întrebat:

Se poate slabi cu ceai verde,desigur combinat cu o alimentatie sanatoasa si putina miscare? Unii zic ca da altii ca nu, nu stiu ce sa mai cred. Ma ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Da, ceaiul verde ajuta la slabit mai ales daca ai grija si la alimenatie si sport.

3 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Putin mai multa miscare

| OnuOnulică a răspuns:

Da, poți slăbi cu acest ceai atâta timp cât ai o alimentație sănătoasă.

| Vlad940 a răspuns:

Buna, eu chiar ti-l recomand, prietena mea bea ceai verde, si a reusit sa slabeasca.Inainte insa ti-as recomanda un program de detoxifiere si controlul greutatii, pe urma sa continui cu ceai verde.
Programul pe care la folosit prietena mea se numeste Clean9, a slabit 1.9 kg in doar 9 zile