| anonim_4396 a întrebat:

Se poate slabi si fara a merge la sala, doar cu dieta? Sau dieta si sport in casa? Am fost la o sala cu cateva luni inainte, dar oricat de draguti ar fi fost antrenorii, nu ma pot simti confortabil. Probabil mi-ar fi fost mai usor sa ma duc daca eram slaba. Mereu cand mergeam, trebuia sa iau o pastila de stres inainte, de aia as prefera sa nu trec din nou prin asta. Ce sfaturi ati putea sa imi dati pentru a slabi repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fă sport la tine acasă, gen gimnastică în camera ta, dans și alergat, dacă stai la casă și ai spațiu suficient.

| Osax a răspuns:

Fără sport nu prea poți slăbi rapid.