| anonim_4396 a întrebat:

Seara buna! Cum as putea acum sa scap de nervi in afara de muzica, filmulete haioase si sa ma dau cu capul de pereti, imi vine sa bat pe cineva tremur de nervi, trebuie sa ma calmez, nu e de la jocuri nu spun motivul.
Fara caterinca va rog raspunsuri serioase.
Funda + vot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

http://www.youtube.com/watch?v=Xz-KDXWsepI
Relaxare plăcută!

1 răspuns:
| DanielaMf a răspuns:

Sa te gandesti de ce esti atat de nervos..si sa incerci sa te faci sa crezi. ca nu ai avea motive sa fi atat de nervos pe o prostie/banalitatehappy