| Mihai95M a întrebat:

'seara TPU, de ce nu mai pot sa fumez? Nu este vorba ca as vrea sa ma apuc de fumat dar mi se pare totusi dubios.
Acum un an fumam rar dar de cand am fost la un party si am combinat alcool/tutun nu mai pot pune tigare in gura.
Oricat as incerca sa trag din tigare ma ia cu frisoane si instantaneu greata.
Stiu ca multi zic ca sunt norocos ca nu pot pune tigare in gura dar totusi e posibil ca organismul meu sa nu mai suporte tutunul, cred eu...
Pareri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sean a răspuns:

Am facut combinatia asta de n ori si tot pot fuma ca turcu, poate de la greata care ai avut-o in seara aceea, cand combini alcoolul cu tutunul te imbeti mai repede si acest lucru duce la greata, poate cand bagi tigarea in gura organismul iti da " iluzia" de greata

1 răspuns:
| hunterpainting a răspuns:

Ai sechele din seara aia.

Bucura-te.