| alma200033 a întrebat:

Secreția vaginală non stop este normala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ti se pare. Nu are cum sa curga non -stop ca si cascada laughing Stai calma, cat timp nu are un miros puternic urat si o culoare inchisa, esti normala. Nu asculta pe nimeni care-ti spune ca nu e ok sa fie mult, nu e ok sa fie asa si asa. Fiecare e diferit. Singurul tipar dupa care sa te iei e culoarea si mirosul. +ca, cantitatea si modul in care arata( vascoasa, lichida) tine si de momentul din ciclul menstrual in care te aflii. Sanatate!

| andraee20 a răspuns:

Este normala. In permanenta exista acea flora vaginala. In unele perioade ale ciclului menstrual este mai abudenta, in altele nu, depinde de ovulatie si menstruatie