| pogacel a întrebat:

Simt o usturime cand urinez, am luat uractiv forte dar nimic, la fel si cu ceva timp in urma cand faceam dus mi-a intrat gel de dus in zona aia de unde iasa urina si de atunci ma tot ustura si am facut aceasta greseala de 3 dau 4 ori.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai facut-o ca te gadila. Nu e greseala.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te mai spala cu gel de dus la penis si mai ales pe capul penisului. Foloseste un sapun cate nu irita penisul(sapun antibacterian)

| ƘЭлT a răspuns:

Deci nu e indicat sa dai cu gel de dus pe cap[ala de jos] il speli cu sapun bine mergi la urolog care probabil o sa-ti recomande sa faci o urocultura sa vezi daca ai infectie urinara iar apoi o sa-ti dea tratament.

| anaXana a răspuns:

Nu mai sta, mergi la doctor