| AdinaAdina9887 a întrebat:

Soțul meu a fost operat la genunchi pentru ruptura de ligament în luna februarie, dar acum urmează să fie operat din nou pentru ca s-a recuperat prima data dar s-a dus din nou la fotbal și și-a rupt din nou ligamentul.Cu ce aș putea să îl ajut să treacă peste operație?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| StudentLaMedicina a răspuns:

Să îl duci la fizioterapie.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu ar fi trebuit să meargă la fotbal.