| danutza45 a întrebat:

Spuneti-mi o metoda dar care sa functioneze pentru vindecarea rapida a vanatailor. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mihaela_1499 a răspuns:

Buna.
http://www.smartbuy.ro/......71102.html

Deci o reccomand cu draga inima, e foarte buna.
Sau poti lua vitamine de la a-z.
Eu sunt foarte activa si stangace si folosesc acea crema si este excelenta!

Cu drag, Diana.

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Eu practic Artele Martiale. Iau foarte multe lovituri. Eram plin de vanatai. Am facut rost de untura de urs. La ori ce vanataie, te ungi si-ti pui o fasa elastica. A doua zi, nu mai ai nimica. Incearca. Pa

| Aenoenienanonim a răspuns:

Raceste zona vanataii! Ia o punga de gheata si inveleste-o intr-un prosop. Tine gheata pe locul vatamat aproximativ 20 de minute. Apoi, lasa pielea sa isi recapete temperatura normala fara sa o apropii de alte surse de caldura.

Dupa 24 ore poti sa folosesti o compresa calda pentru a imbunatati circulatia sangelui in zona pricinuita.

| Annye_2425 a răspuns:

Tine gheata sau ceva recehappy

| Rux_5597 a răspuns:

Frunze de varza