| AtateaConditii a întrebat:

Spuneti-mi retete naturale cu lamaie pentru. cosuri si puncte negre care dau cele mai bune rezultate intr-un timp scurt.Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| WeaponGirl a răspuns:

De ce neaparat cu lamaie? thinking stiu eu un tratament de 10 zile ieftin si eficient, tinctura de propolis (7 lei) si mibazon (12 lei) cureti bine fata seara,te dai cu tinctura de propolis, lasi sa actioneze cateva minute, apoi aplici mibazonul si il lasi pana dimineata.Chiar da rezultate