| cristian_4833 a întrebat:

Spuneti-mi va rog frumos vreo modalitate de imi curata miinile de iodul acumulat din coarja verde a nucilor ca sunt negre negre. va rog raspundeti-mi mai repede.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac nucile verzi, al dracului de mult. Eu imi curat mainile cu zeama de lamaie, in care pun un varf de cutit de sarewinking Merge de fiecare data!

3 răspunsuri:
| jadir a răspuns:

Apa cu sare de lamaie, asta folosesc eu, am auzit ca si helasul ar functiona.

| dyonline88 a răspuns:

Freacale cu sare de lamaie. functioneaza

| Andreea_7381 a răspuns:

Incearca cu sare de lamaie sau clor...