| Dana a întrebat:

Stici cv metode de a scapa de negi?(in afara de ai arde)MS:*funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Laura46 a răspuns:

Babele recomanda sangele de la menstruatie, eu recomand tinctura de rostopasca sau te duci mai bine la domnul chira toma care vindeca orice neg(cancerigen sau nu) cu ajutorul unei tincturi preparate de el.Omul e batran dar a vindecat mii de oameni, e din cluj

| Tynnna a răspuns:

Poti incerca cu ulei de ricin. Eu mi-am luat pentru cresterea parului, dar scria pe prospect ca daca masezi locul cu negi de doua ori pe zi cu acest ulei vor disparea. Poti incerca, e produs natural si costa sub 10 lei.winking

| robert_6277 a răspuns:

Este o solutie la farmacie, care prin aplicarea acelei solutii negul ingheata si il poti rupe usor! (asa stiu eu)