| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva care ar fi cel mai bun sport pentru a te inalta mai repede?
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Narcis951 a răspuns:

Eu am cos de baschet si sar in fiecare zii la el... daca iti poti cumpara si tu un cos de baschet si mai faci si inot in cateva luni te faci cat Muntele

13 răspunsuri:
| NuSunTLaPuscarie a răspuns:

Pai tenisul de camp ar fi o solutie...

| torsi a răspuns:

La mine functioneaza inotul.winking

| ilfenomeno18 a răspuns:

Inot

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Baschet am auzit ca este foarte eficient!

| xForSmile a răspuns:

Pai nu stiu. eu m-am inaltat de cand joc volei big grin si basketul am auzit ca inalta...winking

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Baschet e sigur...
Tu de ce crezi ca oamenii care joaca baschet sunt inalti?

| ilfenomeno18 a răspuns:

Eu jucatori de baschet scunzi am mai vazut dar inotatori scunzi nu prea plus ca face foarte bine plamani

| emma92 a răspuns:

Cred ca cel mai indicat ar fi baschetul, dar dupa parerea merge si inot si volei.

| Luci1988 a răspuns:

Cel mai bun sport pentru a te inalta mai repede este baschetul. FUNDA?

| Narcis494 a răspuns:

Dar betminton ar fi bun?

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Voleiul si inotul, insa le faci degeaba daca parintii tai sunt scunzi, eu cunosc pe cineva care a facut baschet si inot insa cam degeaba, parintii lui fiind scunzi nici el nu a crescut prea inalt, are 1.73.eu am facut volei 4 ani iar inot pentru distractie si am 1.97 insa si parintii mei sunt inalti, tata are 1.98 si mama 1.65

| darkdragons a răspuns:

Eu m-am inaltat de la handbal! deci bafta

| Narcis494 a răspuns:

crying pai de asta vreau si eu sa ma inalt pentru ca parintii mei sunt scunzi