| Sunt_Eu_Diavolita_1986 a întrebat:

Stie cineva ceva de dl Viorel Butnaru? Incerc sa dau de dansul dar nu mai merge nr de tel si am dureri grave, numai la el imi trecea crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DanielIlie a răspuns:

Postează mesajul într-un grup de ajutor medical de specialitate, slabe șanse să fie pe TPU. Baftă.

| GouDidodino a răspuns:

La ce ai dureri? Iti umbla la coțăitoare, sau ce-ți făcea de iti trecea numa la el?

| alff a răspuns:

Din păcate, nu mai este printre noi.

| MateiTeofil a răspuns:

Buna, daca simti sa incerci, fac o forma de calcatura monahala. daca vrei sa programam, o sedinta, da-mi mesaj (sms sau whatsapp) la 0720724448.