| alina1990 a întrebat:

Stie cineva daca doare injectia cu diprophos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alina1990 explică:

Eu nu am lombosciatica am artroza.dar nu stiu inca unde imi face injectia sper ca in fund nu in picior si sper sa nu ma doara.am decat una de facut maine inainte de fizioterapie.

| esmecat a răspuns:

Doare. nu imediat, ci un timp dupa ce ti-o face. dar efectele sunt de durata. sanatate!

| alina1990 explică (pentru esmecat):

Acum la ora 3 ma duc.si am aflat ca mi-o face in genunchi si m a gandesc sa nu o mai fac sa iau decat pastilele pe care mi le-a dat medicul si sa fac fizioterapia.