| TAzOVsKY a întrebat:

Stie cineva in ce consta testul de aptitudini de la Postliceala pentru asistenti de la Iasi? Si nu inteleg un lucru... poti sa intri fara sa ai bacu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsurile la intrebarile tale le gasesti pe site-ul scolii postliceale, la Admiterea 2011. Sunt multe scoli postliceale care nu cer diploma de bacalaureat, trebuie doar sa fi absolvit liceul. Numai bine!