| DmdDinuMarius a întrebat:

Stie cineva o clinica oftalmologica in Galati care opereaza de strabism? Dar nu optixmed, ca m-am operat dar nu a fost pe asteptarile mele, m-am operat degeaba, stiu sigur ca mai e una, dar am uitat unde, ca faceau reclama la radio, dar am uitat adresa si pe net nu o gasesc, mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Și eu am dat acolo o groaza de bani, dar pot sa spun ca merita. Adică, panaa urma poți sa trăiești cu strabismul, dar dacă vrei sa te operezi, măcar sa fie bine făcut. Eu am fost la doctor Cioplean, am înțeles ca e cea mai buna, m-au tratat excelent și aparatura a fost foarte diferita fata de ce am întâlnit pana atunci.

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Eu am fost operata la Timișoara, dar nu m-au operat cum trebuie și după câțiva ani m-am dus la București, am auzit ca numai acolo pot sa ma repare. Îți recomand Oftapro dacă vrei sa te duci, au făcut o treaba extraordinara.

| DmdDinuMarius explică (pentru WhiteLife):

Mersi, acolo am fost si eu si m-am consultat dar costa f mult, cred ca am sa ma operez acolo pana la urma si gata

| WhiteLife a răspuns (pentru DmdDinuMarius):

Și eu am dat acolo o groaza de bani, dar pot sa spun ca merita. Adică, panaa urma poți sa trăiești cu strabismul, dar dacă vrei sa te operezi, măcar sa fie bine făcut. Eu am fost la doctor Cioplean, am înțeles ca e cea mai buna, m-au tratat excelent și aparatura a fost foarte diferita fata de ce am întâlnit pana atunci.