| mariaa05 a întrebat:

Stie cineva un remediu pentru. cosuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dariuss a răspuns:

Mananca un sfert sau o jumatate dintr'un cubulet de drojdie.am auzit si eu ca este folositor.nu dispar imediat.dar o sa te ajute

4 răspunsuri:
| lulu_8735 a răspuns:

Crema de galbenelebig grin

| Mykidutza a răspuns:

Sa faci dragoste(sex). dispar ...sigur

| Dariuss a răspuns:

M'am mai documentat si eu.si din spusele prietenilor.am auzit de niste produse.care le folosesti dimineaza si seara.iar dupa 4 luni.nu ai nici un cos pe fata.mi-am cumparat si eu acum 2-3 zile.si am inceput sa le folosesc.
http://www.farmec.ro/produse?g=8
O ruda a folosit primele 3 produse din cele 5:
Gel spumant antimicrobian
Fluid antiseptic purificator
Crema sebo-reglatoare purificatoare
...Si dupa o luna nu mai avea nici un cos pe fata.
Merita incercat

| Dariuss a răspuns:

Dupa 4 saptamani nu dupa 4 luni.am gresit.scuze