| DeeaLove08 a întrebat:

Stie cineva unde gasesc sapun antiacneic si cam cat costa( de ex: se gaseste la farmacie?)? Ati folosit vreodata ( pentru ca am gasit pe un site ca e bun pentru cosuri)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anya_1437 a răspuns:

In loc de sapun poti inlocui cu Zineryt...si eu am aceeasi problema cu cosurile si folosesc Zineryt si nu prea mai am dar ai grija sa dai numai si numai pe cosuri fiindca Zinerytul arde! Il poti lua cu reteta de la circa si iti da 16 lei iar fara reteta este 32 lei... Sper ca te-am ajutat si bafta in continuare! Funda?

2 răspunsuri:
| ivanovbianca a răspuns:

Nu cred ca te pot ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc sapun toaleta cu borax... mie imi merge binehappy
costa in jur de 6 lei