| xbuburuzax a întrebat:

Stiti ceva remedii pentru cresterea sanilor care dau cu adevarat roade?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

RĂBDAREA este cel mai bun "remediu" happy

Sânii se dezvoltă până pe la 18-20 de anişori, apoi se mai măresc/dezvoltă la/după prima sarcină.

Tu ai abia 16 anişori, deci, sânii tăi mai au timp să creascăwinking

De asemenea, e posibil ca sânii mici să fie o caracteristică fiziologică - mai ales dacă mama/bunica ta au ( avut ) sâni mici ( de obicei, se "moşteneşte" ).

Toate cele bune.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cum adica remedii? Un remediu trateaza o afectiune, țâțele nu sunt mici din cauza vreunei afectiuni. Ceea ce-ti trebuie tie este o pereche de silicoane.