| Die0Drog a întrebat:

Stiti cumva cum as putea sa slabesc destul de repede? Fara pastile sau chestii artificiale... Natural

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MidnightMemoriesMM a răspuns:

Pai fa mult sport si mananca intr-o zi legume si fructe in alta pipt de pui fiert si in alta orez fiert si repeta dieta timp de 2 saptamani! Si mergi cu bicicleta cu rolele plimbate in parc!

| Cosmin86 a răspuns (pentru MidnightMemoriesMM):

Tu de unde ai luat dieta aia? Mi se pare una din cele mai cretine diete pe care le-am citit

| sternocleidomastoindian a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te duci la un medic specializat in asa ceva.nu sa iei in considerare toate sfaturile "dupa ureche". fiecare organism are arderile lui...asta e parerea mea