| mada001 a întrebat:

Stiti cumva daca trec cosurile cu Nidoflor?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| 1fluturas a răspuns:

Da,numai ca nu e indicat sa folosesti mai mult de 3 zile pe fata.Contine antibiotic.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Trec, dar este preferabil să le ungi când apar ( şi sunt în stadiul incipient ); când sunt mari şi albe efectul unguentului este mult mai scăzut.

Preferabil să le ungi de 2-3 ori pe zi.