| anonim_4396 a întrebat:

Stiti un medic endocrinolog bun in Cluj Napoca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Da e conf. dr. endocrinolog GHERVAN CRISTINA clinica ARTIMED str.DONAT nr.2 tel. o264375021

4 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

O mica lista de medici
http://www.maedica.ro/peer.html
dr. Cristina Ghervan de la AsRomedica,
Dr. Gozariu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Policlinica ARTIMED

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog spuneti un medic endocrinolog foarte competent in Cluj

| georgecostin a răspuns:

Hello! Eu am fost la o doctorita pe numele Molnar si am fost super multumit. www.endocrinologie-cluj.ro Nu stiu unde are cabinetul, dar probabil scrie pe site