| eusuntionut26 a întrebat:

Stiu ca e o întrebare stupida... poti face la*ba in timp ce dormi? ...adica fără sa stii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca esti somnambul, tot ce-i posibil.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca era mai simplu, sa incerci pe propria-ti piele si sa aflii direct raspunsul?

| minrest a răspuns:

Da, se poate, si se intampla unui numar semnificativ de barbati. Se poate face chiar si sex cu partenera. Nu vad de ce ar fi o intrebare stupida.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca esti somnambul da.

| Victoria18 a răspuns:

Da, se poate. Studiile au aratat ca creierul face diferite "activitati" si in timpul somnului chiar daca nu esti somnambul tu practic fiind inconstient, doar creierul "lucrand". De exemplu, il poti lovii sau ii poti zice lucruri fără logica celui de langa tine cu care dormi, iar a doua zi nici nu iti mai amintesti. Iar daca te simti excitat in timpul somnului(visezi ceva care provoaca excitatie) creierul tau va actiona pentru a o elimina, iar tu, nici nu iti vei mai amintii a doua zi.

| mlfz13 a răspuns:

Da, se poate. Doar ca nu aduce plus-valoare.

| Alynescu22 a răspuns:

Da se poate