| RoxanaGhost a întrebat:

Stiu ca o sa sune ciudat, dar cum sa-mi fac sanii mai...lasati?
Nu am nimic ce nu-mi convine la ei,doar ca am inceput de ceva timp sa fiu complexata, ca unele fete au sanii mai lasati si eu nu...
sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Gresesti!---sanii care atarna sunt inestetici. Daca te ingrasi, tesutul adipos din lojiile glandei devine mai greu, ligamentele suspensoare ale glandei mamare slabesc (din cauza greutatii!) iar sanii vor atarna spre abdomen.

| RoxanaGhost explică (pentru alessia5158):

Faza e ca am slabit destul de multisor, iar eu de mica am o constructie solida, iar acum imi stau prea ridicati si unele persoane spun ca as avea silicoane...

| alessia5158 a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Un strop de adipos, incape!---- fara sa dispara aspectul, mult ravnit, de"siliconat"

Bula
| Bula a răspuns:

Altele dau bani grei pentru siliconare.
Nu fii complexata, dimpotriva, fii mandra!
Baietilor SIGUR le plac asa, iar fetele te invidiaza doar.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sanii se lasa de la sarcina, greutate si lipsa/scaderea colagenului odata cu inaintarea in varsta!
Fii mandra de ei si nu exagera!

| whatevernvm a răspuns:

Omoara-te, pls

| AccountDeleted a răspuns:

Noua baietilor nu ne prea plac fetele cu sanii lasati prea mult... doar daca sunt putin de tot lasati.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu... lasa fetele. Asculta de baietiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ciudat să îți doreşti asta din moment ce toată lumea vrea contrariul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine naiba vrea sani lasati? WTF
Nu te mai compara cu altele. Scoate-ti prostiile din cap. Fa-ti rost de-un creier

| armand69 a răspuns:

Nuuuuuu,lasa-i asa, ai innebunit? o sa iti atarne la batranete