| greieras a întrebat:

Stiu ca pare ridicol dar am o problema in opozitia multor femei care vor sa slabeasca.eu vreau sa ma ingras ...nu mai stiu ce sa fac niciodata nu am avut mai mult de 44 de kg si am 20 de ani si 1.60 inaltime... vreau macar 5 kg sa mai pun dar nu stiu cu ce sa ma mai indop crying funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

Iti dau un sfat.
De mine nu se prinde grasimea.Cand am ajuns la mama in Spania o luna de zile am mancat numai kebab seara de seara si intr-o luna am pus pe mine 16 kg de la 72 cat aveam cand am plecat din Romania am ajuns la 88 de kg.
Incearca si tu poate te vei ingrasa.

4 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Nici eu nu iti recomand sa te indopi cu mancare nesanatoasa, dar poate ar trebui sa mergi la doctor sa nu fie o dereglare de tiroida, un metabolism accelerat daca mananci exagerat de mult si nu se depune. Iti recomand produse naturale cu care au reusit si altii sa se ingrase http://aloeveraforever.ro/articole/aloe-vera-gel-ai-baut-vreodata-sanatate, http://aloeveraforever.ro/......-chocolate consumat ca un desert dupa cel putin una din mesele principale ale zilei.

| necdannec a răspuns:

Organismul se autoregleaza functie de factori.
Atentie la fastfood uri, atenti mare la ce papati in mod excesiv pentru ca exista riscul de a cadea pe partea cealalta.

| Smeck15 a răspuns:

Indoapa'te cu fastood'uri. [shaorma, kebab, hamburger... pizza. etc. ] bft.

| xMellySsAx a răspuns:

Si eu is la fel... 16 ani. 1.61-1.62. si 45 kg straight face o sa incerc sa manc si eu fastfood ca Teo`. cine stie thinking