| Hezhex a întrebat:

Stiu ca sună ciudat dar sunt prea deștept sunt stângaci si vărsător, ma prind repede de ce zic alții, pot sa ma informez si fara google sau altele. E bine sa fii deștept dar câteodată nu-mi plac prea multe, știu, eu vreau sa stiu un pic mai puțin, nu-mi place sa stiu tot, nu știu cum sa ma ajutați.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

"e bine sa fii deștept dar câteodată nu-mi place prea multe știu eu vreau sa stiu un pic mai puțin nu-mi place sa stiu tot nu știu cum sa ma ajutați"

Judecand dupa intrebarea asta, nu cred ca problema ta este excesul de inteligenta...

| darrio2007 a răspuns:

Mai bine ai sti sa mai pui si ceva semne de punctuatie, ca sa te cred.

| Digikey a răspuns:

Inteligenta este de mai multe feluri.
Unii exceleaza intr-un domeniu si poate sunt total neadecvati in altul.johnnny123 de exemplu si el se crede prea destept.
ar trebui sa faceti echipa.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu confunda smecheria cu inteligenta, ca esti departe de realitate.