| anonim_4396 a întrebat:

Sufera cineva de fobie sociala sau cunoaste persoane in aceasta situatie?
http://www.elady.ro/articole/Psihologie/Timiditate-sau-f obie-sociala-.html
As vrea sa discut cu astfel de persoane.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimdesigur a răspuns:

Buna! Eu am fobie sociala, cine vrea sa vb cu mine sa intre pe idu anonimdesigur2008 sau sa trimita mail pe adresa anonimdesigur2008@yahoo.com

1 răspuns:
| SinKode a răspuns:

Nu