| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si am parul lung, daca ma uit atent in crestetul capului observ ca sunt fire de par mici de vreo 3 cm este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Da! ori sunt fire pe care ti le-ai rupt la pieptanat, ori parul se regenereaza si ce vezi tu sunt firele noi!

| HoneyPot a răspuns:

Chelesti happy

| mihaelutzamy a răspuns:

Normal ca este normal. Fiecare om caruia i se regenereaza parul are asemenea fire de par.Am avut o colega ce avea breton, iar sub breton era un breton mai scurt.caraghioasa mai era. funda?

| marianvranceanul1 a răspuns:

Da.Si eu am.