| FatFrumosDinLacrima a întrebat:

Sunt bune, pastilele memoplus?! Este cel mai bun medicament pentru creier? >:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Sau mananca peste. sau ia omega 3 (sau fish oil).

| BiuL a răspuns:

Nu.

| Chrristina a răspuns:

Sunt bune dar am auzit la cineva ca isi fac efectul dupa cateva luni

| TheLovelyGhost a răspuns:

Buna anul trecut am avut eu bac-ul si doamna de la farmacie mi-a recomandat memoplus pe mine m-a ajutat dar am si invatat mult happy

| XsupermenX a răspuns:

Nu sunt bune dai bani pe ele degeaba ca nu iti fac nimic sunt un stimulet pentru copii.
Copii cand o iau s gandesc: (daca iau pastila o sa invat mai repede).
Si asta te stimuleata sa inveti si cand inveti zici ca da este bun si sa mai iau.
Deci nu lua nai de ce...

| Valeriu25 a răspuns:

Trebuie sa iei ceva timp, vreo cateva luni altfel nu isi vor face efectul...

| Adrian_Irimia_1991 a răspuns:

E bun dar e slab in ingrediente ca lecitina (doar 100mg ), poti sa iei si omega 3 (ulei de peste ), vitamine