| DiannaDi a întrebat:

Sunt pe final de menstruatie, mi-a venit acum 5 zile. Ieri deja scurgerile erau maronii, cum sunt mereu pe final de menstruatie. Astazi, ziua a 5-a, am observat ca scurgerile sunt roz. Ati patit pana acum? Nu inteleg de ce vin deschise la culoare daca trebuie sa se incheie menstruatia

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna, nu e nimic in neregula.Este doar o alta culoare care poate aparea la unele femei la inceput sau pe final de menstruatie.

Daca apare in alte zile decat perioada delicata, atunci ar trebui sa iti pui intrebari.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 31 de ani și pui întrebări de adolescenta de 15 ani pe TPU

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa intelegi la 31 de ani acest lucru, trebuie sa mergi la o consultatie la MEDICUL GINECOLOG si el iti va spune, dupa consultatie.
Noi chiar nu avem cum sa ghicim ce boli, rani, chisturi, fibroame ori tumori ai tu in pelvis. Mergi la ginecolog, de urgenta!