| Tania2006 a întrebat:

Supa de tăiței ingrasa daca o manac pe la 5?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia mai mult te slăbește. Treci și mănâncă mâncare consistenta, nu zeamă.
Mananca și tu un fruct ceva sa ai și energie.
Supa aia are vreo 10 calorii

| Staif a răspuns:

Nu. E doar supa, poti sa o mananci si mai tarziu.

| DjIulyanB a răspuns:

Doar dupa ora 5 si 28 de minute ingrasa.

| Adry05 a răspuns:

Normal ca nu, si nu conteaza ora, conteaza sa mananci cu minim 2 ore inainte sa dormi.

| Sn4k3 a răspuns:

Ia-te dupa calorii, nu ore.

| Nika1 a răspuns:

Nu

| IdNo a răspuns:

Depinde ce mananci in rest. Supa de taietei e buna la orice ora.