| bibiiiy a întrebat:

Sutienul cu push-up,este la fel ca cel cu burete? Sunt identice? Am vazut sutiene, care au toata cupa plina cu burete.Acela este cu burete sau push-up?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sutienul cu pus-up are mult burete in partea de jos pentru a ridica sanii in timp ce, cel simplu cu burete are burete pe toata suprafata.

4 răspunsuri:
| NoLoveNoStress a răspuns:

Sunt la fel.

| Cherilyn a răspuns:

Sincer... nu prea vad diferente.
Sutienul cu burete se foloseste pentru a da o forma mai rotunda si mai fixa a sanilor.
Sutienul cu push-up e un sutien care are in componenta cupelor niste bureti mai grosi decat in mod normal si are rolul de a face sanii sa para mai mari si ii ridica ca sa para mai fermi.
Ambele au burete. :-s

| Suciu_Bya_Ioana_1997 a răspuns:

Cel cu push-up ridica sanii, iar cel cu burete ii face mai mari in lungime

| Mikutzăă_Andreea_1999 a răspuns:

E tot una