| PapusikaluiDanutz19 a întrebat:

Testele de sarcina sunt sigure? Dupa cat timp poti sa vezi daca esti insarcinata? Astept raspuns...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Daca faci 2 ai certitudine de 99, 99%. in 5 minute maxim 10 apar liniutele pe el.

| PapusikaluiDanutz19 explică (pentru Ekcstsy):

Mersi...am aflat ca sunt insarcinata..am facut doua si au iesit pozitive ambele.

| Ekcstsy a răspuns (pentru PapusikaluiDanutz19):

SI asta este de bine sau de rau? Adica este asteptat sau din greseala?

| PapusikaluiDanutz19 explică (pentru Ekcstsy):

Sunt casatorita, deci asta e cea mai buna veste pentru mine si sotul meu, deoarece amandoi ne doream chestia asta, si probabil va fi cel mai rasfatat si iubit copil de pe pamant. Abia astept sa treaca lunile mai repede si sa il vedem in brate la noi.

| Ekcstsy a răspuns (pentru PapusikaluiDanutz19):

Felicitari si sa va traiasca si sa fie sanatos happy

| PapusikaluiDanutz19 explică (pentru Ekcstsy):

Multumim pentru urari si sfaturi

| Ekcstsy a răspuns (pentru PapusikaluiDanutz19):

Oricandhappy