| sashareina a întrebat:

Tinctura de marar poate si ingrasastraight face? as dori sa folosesc dar ma gandesc sa nu aiba efecte negative.raspuns va rogbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Ba sa stii ca eu am luat 3 luni si asupra sanilor nu a avut efect dar m-am cam ingrasat de la ea vreo 9 kg si acum ma chinui sa la dau jos si nu prea pot

| Sin a răspuns:

Nu ingrasa si nici nu are efecte adverse, dar nici nu mareste sanii (daca pentru asta ai de gand s-o folosesti)

| gabrielgypps a răspuns:

Normal nici o tinctura de plante nu are un efect negativ, deoarece plantele in general nu au efect negativ.

| sashareina explică:

Inseamna ca nu o sa foloseschappy am sanii destul de maribig grin dar cred ca sunt putin obsedata pe chestia asta"sa fie perfect totul"straight face