| cameliaaa a întrebat:

Tocmai am trecut printr-o infectie acuta cu virus B, medicul mi-a spus ca m-am vindecat intrucat AgHbs a iesit negativ si anticorpii pozitivi si a spus sa nu iau nimic, dar un alt medic m-a sfatuit sa iau Liv 52 timp de o luna. Am tot citit cum ca poate avea efecte mai mult negative decat pozitive. Ce parere aveti? Multumesc mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Liv52 practic nu are efecte negative. Oricum sunt neimportante. Asa ca poti lua linistit. Nu te va ajuta prea mult. Conteaza practic doar regimul pe care il tii, el e singurul care iti va insanatosi ficatul.

| FloareDeColt_1777 a răspuns:

Liv 52 nu face rau. E pentru protectia ficatului. Sfatul meu este sa iei cavea mult mai natural si care este foarte bun atat pentru ficat cat si pentru intregul organism. Uleiul de catina de la Hofigal este excelent. Este un produs romanesc, pe care il gasesti la Plafar, este usor de intrebuintat si are efect garantat. Multa sanatate!

| FloareDeColt_1777 a răspuns:

Sfatul meu este sa iei cavea mult mai natural si care este foarte bun atat pentru ficat cat si pentru intregul organism. Uleiul de catina de la Hofigal este excelent. Este un produs romanesc, pe care il gasesti la Plafar, este usor de intrebuintat si are efect garantat. Multa sanatate!