| noname2021 a întrebat:

Tot timpul cand vine anotimpuri mai calde ca primavara si vara,imi apar niste bubite mititele pe maini, de la ce? Cand sunt anotimpurile reci sunt ok.Sa fie de la caldura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Candrea_Elvira_1988 a răspuns:

Da este probabil o alergie locala la soare. poti lua niste Claritine 1 cp/seara 10 zile la rand si local sa folosesti o suspenise preparata in farmacie. iti recomand sa suni la http://www.silvafarm.ro/