| anonim_4396 a întrebat:

TPU, cu 1 zi in urma am fost afara am pers un pic si am facut cateva asezari, si am observat ca imi cârţie genunchiul;(, si acum când fac aşezări nu ma simt comod, mă doare un pic, parcă nu am puteri să fac aşezări, parcă simt că se va întâmpla ceva crying( vă rog frumos spuneti-mi ce am;( ca ma tem sa nu am probleme cu genunchiul sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| noname_6084 a răspuns:

Nu ai nimic. E normal sa se miste rotula si uneori sa ai impresia ca "scartaie". Deasemmenea uneori ne dor anumite zone ale picioarelor cum ar fi genunchiul, dar e in regula, poate te-ai lovit si nu ti minte sau esti obosit, etc. Pentru a fi sigur 100% mergi la un doctor, dar nu cred ca e cazul! happy