| Cosminulabc a întrebat:

TPU,de astazi de la vreo 14 ma doare partea dreapta a gatului,dar ma doare de cand am mancat un covrig,adica in timp ce mancam covrigul de la prima musca a inceput sa ma doare, ce pot avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ELO a răspuns:

Nu cred ca e ceva grav; si mie mi s-a intamplat ceva asemanator mai demult. Nu am multe cunostinte medicale, dar eu zic ca cel mai bine, pentru a indeparta durerea, sa te dai cu o crema/ un unguent impotriva durerilor de genul acesta. Nu stiu sa iti indic o anumita crema, dar sunt sigura ca daca te duci la farmacie, cine va fi acolo, va sti ce sa iti dea.