| Alexaa_6294 a întrebat:

TPU! ma doare in zona plamanului drept...cand respir cand ma misc... ce inseamna asta?puppy dog eyes help plspuppy dog eyes. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ANAHsneaman a răspuns:

Nu stiu exact dar mai bine te duci la un control la medicul de familie sa nu fie ceva grav. big grin