| ciprian1993 a întrebat:

Transpir foarte mult si am inceput sa beau ceai de salvie. beau cate 2 cani pe zi. si vreau sa stiu in cat timp isi face efectu. adica sa nu mai transpir asa de mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu mergi la un dermatolog și un endocrinolog?
Într-o săptămână și are efect atâta timp cât bei.
Pa, pa.