| Iulianaiulia49 a întrebat:

Trebuie să merg la un consult ginecologic de rutină aş vrea să vă întreb daca sotul meu poate intra cu mine în cabinet? îmi e ruşine să intru singură

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si daca medicul este barbat ce faci?
Intreaba medicul, atunci cand intri in cabinet, de ce ne intrebi pe noi?

| tessa666 a răspuns (pentru darrio2007):

Mai omule, nu iti e rusine? tot vad ca dai comentarii urâte oamenilor, nu ai altceva mai bun de facut? Facebook-ul e aplicația aia cu albastru. acest site este facut strict pentru a pune intrebari. daca nu stii cum se da mai departe, imi trimiți mesaj in privat darrio2007 si iti arat eu.

| darrio2007 a răspuns (pentru tessa666):

Alo, care e problema ta? Ce ti se pare urât la acest răspuns?

| darrio2007 a răspuns (pentru tessa666):

P.S. Esti la stadiul de junior si nu pot sa-ti trimit mesaj privat.
Sunt curios ce vrei să-mi arăți.
Mai multe decât ai demonstrat aici?

| Furnicuta000 a răspuns:

Iti e rusine sau e genul de barbat care nu vrea sa isi lase sotia singura cu alt barbat chiar daca e medic? Ă?

| DeMicUnCălător a răspuns:

Soția mea e la fel iar eu întotdeauna am întrat cu ea

| darrio2007 a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

De câți ani esti casatorit?

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru darrio2007):

Mergem pe 30

| darrio2007 a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Oho, aveti o varstă.
Aproape ca mine, numai ca eu am anii ăstia in doua „reprize".

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru darrio2007):

Cum adică în două reprize? Două neveste? happy

| darrio2007 a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Două căsnicii. Pe rând.

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă ginecologul este femeie nu ai de ce să îți fie rușine.