| Claudia a întrebat:

Tremur straight facestraight face tremur rau straight face nu stiu de ce. ce pot sa fac sa inceteze?!straight face nu mi sa mai intamplat niciodata sa tremur in halu asta straight face de 13 zile ma tot gandesc la un prieten cu care nu mai m-am vazut pentru ca lui ii e rusine cu mine straight face. Oare e de la asta?:-s... nu am baut cafea si nici sport nu am facut :-s...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu-i a buna cu tremuratul asta--- mergi la un neurolog! Numai bine!

| dudutm a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la doctor daca zici ca tremuri asa tare.
Si eu mai tremur uneori, dar la mine nu e vizibil decat daca esti foarte atent insa eu simt. Dar eu am facut sport de performanta.

| Maryan14 a răspuns:

Ar trebui sa te relaxezi si sa utit de griji incearaca sa nu te obosesti si sa nu te gandesti la probleme, incearca sa stai in cada cu apa fierbinte ca corpul sa amortiasca putin si inacelas timp te si relaxezi.