| WholeWorldTeam a întrebat:

Un ceai bun care alungă somnul ştiţi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| acidickiddo a răspuns:

Ceaiul verde cu lamaie te revigoreaza pentru un inceput de zi mai in forta.Si ceaiul negru este bun, contine o cantitate mai mare de cofeina.

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ceai verde sau negru ambele conțin cofeină... nu este recomandat în cantități mari duce la creșterea tensiunii și nu numai.

| raluk27 a răspuns:

Ceai verde. Are o cantitate de cofeina mai mare decat cafeaua

| givehelp a răspuns:

Cand nu vreau cafea imi fac un ceai verde si rad in el cateva felii transparenje de jenshen...

| sebastiannnn a răspuns:

Cafeaua si ciocolata calda big grin