| alytzu120 a întrebat:

Un cowboy ajunge intr-un oras din Wild West intr-o zi calduroasa din anul 1878, intr-o zi, pe Vineri sa fi fost. Sta doar 3 zile si pleaca tot pe Vineri. E posibil?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Da, e posibil daca pe cal il chema Vineri...
Dar ce treaba are cu sanatatea?

| Sebastian_Dumitriu_1996 a răspuns:

Depinde in ce tara e vineri.e posibil sa ajunga cand e vineri in Romania si sa plece vineri in Wild Westwinking