| www_6598 a întrebat:

Un prieten are o "umflatura" ca o buba pe spate si e destul de mare
Stie cineva ce poate fi i daca ar trebui sa mearga la medic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe operat. Si eu o sa ma operez la picior ca mi-a aparut o umflatura din cauza bocancilor de siguranta d la munca.

| Anonim69 a răspuns:

Cu siguranta trebuie sa se ducastraight face
poate e o muscatura de paianjen dar poate e si un furungstraight face
nu prea stiu ce sa zic, dar trebuie sa se duca neaparat!

| Wihaela a răspuns:

Poate ca este o muscatura de albina, de paianjen, dar daca zici ca este mare, nu am idei.

| gabriele_2231 a răspuns:

Da probabil e un furung...si trebuie sa mearga la medic...winking
pa pa

| rox13 a răspuns:

Bunaaa, s-ar putea sa fie un fruncul, un punct de grasime care se umfla, poate ajunge mare cat un pumn straight face Da, ar trebui sa mearga la un doctor.

| rox13 a răspuns:

Scuze, nu fruncul, furungbig grin

| Mentaaaaa a răspuns:

Are un frunc am avut si eu nu e placut deloc si trebuie sa mergi la medic.

luciana
| luciana a răspuns:

Urgent la medic! Lucien.