| boborock2011 a întrebat:

Un unguent pentru iritatie la buze, din cauza vantului,,,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Poți să te dai cu Flocinolon, cremă de gălbenele, miere de albini sau strugurel. Ieși ieftin și eficient cu toate.
Baftă.

| FadetoBlack a răspuns:

Hm... nu ştiu eu unguinete dar strugurina e cea mai bună, iţi trece
bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasicul strugurel (sau "ir")

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Strugurelul e cel mai bun sau merge si crema de galbenele.

| ColorBubbles a răspuns:

Du-te la farmacie si cere strugurel cu propolis sau cu fructe de padure(miroase mai bine cel cu fructe de padure)..nu costa mai mult de 5 lei...si da randamente...am folosit si eu. Bafta! thumbs up

| 2122009 a răspuns:

Strugurel de la Nivea, este cel mai bun big grin

| ella63 a răspuns:

Unge-le cu ulei de ricin sau ulei cu vit, A.Se gasesc in farmacii

| denii08 a răspuns:

Mierea de albina! Este un remediu care functioneaza pentru mine sper ca si la tine sa functioneze!