| Metempsihoza a întrebat:

Unde imi pot reface gaurile din urechi? (Iasi)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlexandruRares a răspuns:

In urechi bineinteles
La ce raspuns te astepti de la intrebarea asta. Gauriile ti-le poate face oricine care are habar si a mai facut asta. Am avut si eu o perioada in care am purtat cate un cercel dar gauriile mi le-am facut singur cu acul de seringa. e putin mai dificil si mai dureros dar a mers. Cauta orice cabinet de optica medicala sau orice altceva de genul asta poti intreba un om pe strada unde poti gasi un cabinet de genul asta